Vyplácení exekuce

Pokud je Vaše nemovitost zatížena půjčkou a Vaše finanční prostředky nestačí na pokrytí jejich nákladů, může situace dojít až tak daleko, že hrozí exekuce. V tomto případě je vhodné využít společností, jež nabízí vyplácení exekuce, tedy oddlužení nemovitosti. Většinou se k vyplácení exekuce využívá nebankovní hypotéky, jež zajistí zastavení procesu exekuce a následně vedou ke snížení měsíčních splátek. Pomocí vyplácení exekuce se tak můžete vyhnout nepříjemnému dražebnímu procesu.

Každý z nás se může ocitnout v takové situaci, je však nutné ji řešit společně se specialisty a to ihned. K vytvoření nezávazné nabídky na oddlužení nemovitosti nám stačí zaslat fotografie a adresu nemovitosti, Vaše jméno, kontakt a výši dluhu. Zdarma poradíme, oddlužení nemovitosti schválíme do 24 hodin a v případě Vašeho zájmu dluhy vyplatíme pomocí hypotéky bez zkoumání registru.
Jak jednoduché!

Rozumíme však, že je vyplácení exekuce něčím natolik závažným, že si musíte být naprosto jisti, abyste mohli skutečně uvěřit, že je to ten správný krok dopředu. Nebojte se, projděte si diskuze, popovídejte si se známými. Klidně si i dojděte na pobočku a ptejte se na vše, co se může vyplácení exekuce týkat. A až si budete 100% jisti, pusťte se do toho!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit