U koho se poradit při financování zubní ordinace

Mít za sebou odbornou praxi a mít lásku k péči o zuby pro úspěšnou kariéru stomatologa nestačí. Tato oblast "podnikání", jestli to tak můžeme nazvat, s sebou nese velkou míru rizika při počáteční investici. Je proto dobré vědět, jak na to. A smysl pro kalkulaci opravdu nemá každý od narození. Naštěstí existují experti, kteří jsou ochotní pomáhat talentovaným stomatologům při jejích začátcích.

Předtím, než si doktor vůbec otevře stomatologickou ordinaci, musí si nechat zpracovat vizualizaci a návrh. Už ta něco stojí. Mít správnou ergonomii v ordinaci je nezbytné. Po výběru, jak by měla ordinace vypadat, přecházíme k nejnákladnější položce - vybavení zubních ordinací.

Křeslo, nábytek, osvětlení, mikroskopy, pomůcky a ostatní materiál. Jde se dostáváme do milionových nákladů, které nemůžete jen tak nechat ocenit a vzít si půjčku.

Existuje firma, která vám poradí s výběrem správného vybavení a zároveň se vám postará o nejvýhodnější financování. Je to Special Care z Olomouce. Tato společnost pana Schaffera již nastartovala stovky stomatologů v ČR. Zařaďte se mezi ně :-)