Investice

Jak na "účto" ve Zlíně

Po mých zkušenostech, které jsem si donesla ze své vysoké školy, budu vždycky obdivovat účetní hlavně ve Zlíně. Protože naučit se všechna pravidla, má dáti dal, čísla, zákony, které se pravidelně mění, když se je zrovna naučíte apod., rozhodně to není lehká práce. Finance a účetní patří mezi stěžejní náležitosti v každé firmě, proto je nutné mít zodpovědnou osobu na této pozici.
Pokud potřebujete nejlepší a nejefektivnější účetní ve Zlíně, pak se obraťte klidně s důvěrou na společnost Coppia.cz, ve které najdete pouze vystudované účetní s dlouholetou praxí, které pracují pro celou řadu klientů. Umí vyhovět přáním klienta a rozumí své práci i všem tabulkám a grafům, které k ní náleží. Takže vaše firemní finance budou rozhodně ve správných rukou.
Proč využívat služeb Coppia.cz?
- Jsme profesionálové
- Máme zkušenosti
- Máme spokojené klienty
- Nabízíme dlouhodobou spolupráci
- Spolupracujeme formou externí spolupráce, kdy můžeme i nemusíme docházet do společnosti
- Pracujeme ve Zlíně i v okolí

Je stříbro vhodnou investicí?

investiční stříbro

Světoznámí investoři, jako je Warren Buffet či Robert Kyosaki, již řadu let investují právě do stříbra. Nicméně běžné veřejnosti investiční stříbro stále jako možnost k investici uniká. Přitom hodnota stříbra v historii zajímavě rostla. V následujících řádcích se podíváme na výhody a nevýhody investičního stříbra.

Číst dál

Investovat do stříbrných slitků či mincí?

Stříbrné slitky

Chcete-li investovat do stříbra, staví se před vás otázka, zda stříbrné slitky či mince. Na tuto otázku je spousta názorů, přičemž se nedá jednoznačně stanovit, který druh je výhodnější a lepší. Obecně je známo, že investiční mince jsou dražší. Mají vyšší cenu za gram stříbra než stříbrné slitky. To je dáno finančně nákladnějším zhotovením.

Číst dál