Kde je uveřejněna nabídka dluhopisů?

Zajímáte se o cenné papíry? Chtěli byste se poohlédnout po nabídce dluhopisů, ale žádné tržiště neznáte nebo naopak hledáte nové vody? Pojďme si představit jedno z nových dluhopisových tržišť, které za pozornosti jistě stojí.

business P9HACGT min

Tržiště dluhopisů

Pro začátek si ujasníme, co takové tržiště dluhopisů vlastně je. Jedná se o portály, které nabízejí korporátní dluhopisy od několika firem na jednom místě. Jsou to tedy zprostředkovatelé vaší transakce. Kromě toho zde naleznete informace o firmě, zúročení a podrobnosti o výplatě. Ačkoli je na vás, kolik dluhopisů si zakoupíte, zprostředkovatelé vám doporučí nejvýhodnější množství a také součet výnosů, které by se vám při tomto množství vrátilo.

Má mnoho výhod

Možná si říkáte, nač je třeba jakéhokoli zprostředkovatele. Není od věci mít informace a sečtená čísla na jednom místě. Kromě toho tu máte přímo odkaz na web dané společnosti. Na těchto portálech spoustu lidí především baví, kolik neznámých a zajímavých firem tu můžete nalézt. To, že je firma neznámá, vás nemusí hned odrazovat. Je možné, že to není šálek vašeho šálku nebo není její působení v České republice dlouhé.
Krátké shrnutí výhod:

  • -        Informace na jednom místě
  • -        Doporučení množství
  • -        Odkaz přímo na web
  • -        České dluhopisy
  • -        Vše online na jednom místě

České dluhopisy

Portál, který vám chceme představit, se nazývá české dluhopisy. Název samotný je zavádějící – na tomto portálu se primárně zaměřují na dluhopisy z Česka. Proto tu můžete najít širokou nabídku dluhopisů. Kromě toho tu mají přehledně vypsané emitenty a všechny informace potřebné k promyšlení koupě. Na tomto online tržišti dluhopisů si je můžete rovnou i koupit. Naleznete tu i spoustu zajímavostí ze světa dluhopisů na blogu, který spravují. Jedná se o nový rybníček, který za prozkoumání zcela jistě stojí.