Půjčky, úvěry

Karlova nebankovní půjčka

Karlova půjčka je nebankovní půjčka, která je poskytována ve výši od 500 Kč do 170 000 Kč. Půjčka ve výši od 500 Kč do 4 500 Kč je poskytována na 1 až 30 dní, jedná se o tzv. mikropůjčku. Úrokové sazby jsou individuální a žadatelé se je dozví po vyplnění žádosti přes internet a po hovoru s pracovníkem, který bude žadatele obratem kontaktovat. Druhá varianta nebankovní půjčky je hotovostní půjčka až do výše 170 000 Kč pro dlužníky. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je poskytována bez zástavy a bez ručitele, navíc nevadí ani klientův záznam v registru dlužníků. Takovou půjčku si můžete zřídit u firmy Hypodomus s.r.o., které najdete na webu exekuce-hypoteky.cz

Podnikatelský úvěr má řadu výhod

Úvěry pro podnikatele se posuzují velmi subjektivně oproti jiným úvěrům nebo půjčkám. Nabídka tak odpovídá mnohem více představám a požadavkům zákazníka. Společnost, která úvěr poskytuje, sleduje momentální cíle a potřeby. Výsledkem je spokojený zákazník i spokojená instituce. Jedná se tak o skvěle zařízený úvěr, který obsahuje dostatek zohlednění klientského subjektu.

Číst dál

Mzdová účetní Zlín

Vlastníte společnost se zaměstnanci a hledáte správnou mzdovou agendu? Každá mzdová účetní by měla mít neustálý přehled v Zákonu o dani z příjmů a v Zákoníku práce. Nemusíte vyhlašovat výběrové řízení na mzdovou účetní, objednejte si společnost Coppia účetnictví s.r.o., která vám bude vést účetnictví či daňovou evidenci.
Společnost Coppia účetnictví s.r.o., která neustále sleduje změny v legislativě, nabízí kvalitní služby, které jsou sestaveny individuálně každé firmě na míru. Každá instituce má totiž jiné podmínky a požadavky na vedení účetnictví. Coppia účetnictví s.r.o. má navázanou spolupráci také s daňovým poradcem a auditorem.

Jak se skladují palety?

Při skladování dřeva se musíte řídit základními pravidly, aby nedošlo k jeho poškození. A stejná pravidla platí u skladování palet. Dřevo je materiál, který nejen vysychá, ale rychle natahuje vlhkost ze vzduchu. Palety se musí skladovat v suchých, krytých a dobře větraných prostorech. Neměly by se nacházet v tubových foliových halách, vlhkých budovách či venku.

Číst dál

Udělejte si pořádek v tom, co platíte!

Konsolidace půjček bez registru

Musíte platit jednu půjčku na auto, druhou na novou kuchyň a ještě si chcete půjčit na dovolenou? Dejte stop dluhům. Za chvíli byste neměli přehled v tom, co vůbec platíte. V současné době není neobvyklé splácet několik půjček zároveň, ale měsíční splátky mohou být tak vysoké, že zbylé peníze nepokryjí náklady na vaše osobní potřeby. A proto vznikla konsolidace půjček bez registru, která vám sníží měsíční splátky. Pojďme se na konsolidaci půjček podívat podrobněji.

Číst dál

Americká hypotéka, to jsou peníze na cokoliv

No Českém finančním THRU konektory sobě Americká hypotéka objevila pred několika Letech. Vite, Jake jsou výhody nevýhody tohoto úvěrového PRODUKTU? K cemu muzete americkou hypotéku použít co z Ní muzete financovat? A víte, proč je tato hypotéka lepší volbou než spotřebitelský úvěr? Na to se podíváme v dnešním článku.
Americkou hypotéku bychom mohli charakterizovat jako dlouhodobý úvěr, u kterého musíte ručit vlastní nemovitostí (domem či bytem v osobním vlastnictví). Hlavním rysem americké hypotéky je, že peníze použijete prakticky na cokoliv. Musíte však počítat s vyšší úrokovou sazbou než je u hypotéky účelové, ale současně je zde úroková sazba nižší než u spotřebitelských úvěrů.
Hypotéka na cokoliv
Americká hypotéka, jak jsme již na začátku podotkli, je neúčelový úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Jak samotný název napovídá, tento úvěr vznikl původně v USA, ale v současné době je nabízen na mnoha světových trzích.
Na českém finančním trhu se americká hypotéka objevila v roce 2004 a její poskytování umožnil nový zákon o dluhopisech (190/2004 Sb.). Do vydání tohoto zákonu bylo povoleno poskytovat pouze hypotéky na bydlení. Díky tomuto produktu si můžete koupit nové auto, dovolenou, zaplatit studium a podobně.
Výhody a nevýhody hypotéky
Hlavní výhodou americké hypotéky v porovnání se spotřebitelským úvěrem je nižší úroková sazba, delší doba splatnosti a možnost půjčit si poměrně vysokou částku. Maximální hodnota, kterou vám banka či nebankovní společnost poskytne, bývá zpravidla 70 % z hodnoty zastavené nemovitosti.
Ale tam, kde jsou výhody, bývají zpravidla i nevýhody. A také americká hypotéka má nevýhodu – za peníze, které si půjčíte, ručíte vlastní nemovitostí.
Měli byste si sami uvědomit, zda je pro vás americká hypotéka ideální volbou či nikoliv. A podle toho se rozhodnout.

Půjčky bez registru

Co je to registru dlužníků? Jedná se o centrální registru všech osob, které mají problémy se splácením svých závazků. Nejčastěji do registru dlužníků nahlíží banky. Pokud jste totiž měli v minulosti problém se splácením, banka vám půjčku neschválí. A proto se vám nabízí v nebankovním sektoru půjčky bez registru, u nichž nezáleží na tom, zda máte či nemáte v tomto registru záznam. Tento typ půjčky se tak stává dostupnější širšímu spektru veřejnosti.

Číst dál

Jak vybrat nebankovní půjčku?

Co dělat, když se vám přihodí něco nečekaného, rozbije se pračka, nebo dítě jede na školu?  Co když potřebujete peníze hned? Máte několik možností, můžete si půjčit v bance, ale to není rychlé a banky mají poměrně přísná pravidla pro výši doložení příjmu. Obraťte se na nebankovní společnost, která má ve svém portfoliu produktů nebankovní půjčky. Budete nadmíru spokojeni. Klienti si často v tomto případě kladou otázku: „Je to bezpečné?“ Odpověď je, ano, ale s rozmyslem a rozvahou. Měli byste se zaměřit pouze na nebankovní půjčky u osvědčených firem. Zárukou může být mezinárodní působnost, zákaznická linka nebo transparentní smlouva.

Nebankovní půjčky Zlín

Finanční trh se dnes rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Pokud půjdete žádat o půjčku do banky, musíte být připraveni na zdlouhavé vyřízení a časově náročné papírování. Z tohoto důvodu se spousta lidí obrací právě na nebankovní půjčky Zlín, které jsou charakteristické rychlým a snadným vyřízením. Nepotřebujete dokládat příliš mnoho potvrzení, protože nebankovní společnosti kladou důraz hlavně na rychlost. Nic neprodlužují...

Číst dál