Exekuce nemovitostí

Vyplácení exekuce

Pokud je Vaše nemovitost zatížena půjčkou a Vaše finanční prostředky nestačí na pokrytí jejich nákladů, může situace dojít až tak daleko, že hrozí exekuce. V tomto případě je vhodné využít společností, jež nabízí vyplácení exekuce, tedy oddlužení nemovitosti. Většinou se k vyplácení exekuce využívá nebankovní hypotéky, jež zajistí zastavení procesu exekuce a následně vedou ke snížení měsíčních splátek. Pomocí vyplácení exekuce se tak můžete vyhnout nepříjemnému dražebnímu procesu.

Číst dál

Hledáte kancelář v Praze 4?

I kancelář může být uměleckým dílem a vaši klienti se v ní mohou cítit hýčkaní jako na návštěvě v kavárně nebo při prohlídce galerie.

Praha 4 je místo, kde se nachází několik moderních kancelářských budov, které určitě budou plně vyhovovat vašim potřebám.

bbcentrum

Pronájem kanceláří Praha 4:

  • BB Centrum
  • Business Centrum Vyšehrad
  • City Tower
  • a další
  • citytower

Exekuce nemovitostí Brno

Jestliže vám hrozí exekuce nemovitostí Brno, pak byste měli začít ihned jednat. Jestliže nechcete o svou nemovitost, na kterou se vztahuje zástavní právo, přijít, pak se obraťte na společnost Hypodomus.cz, která má ve svém portfoliu služeb oddlužení nemovitosti, výplatu exekucí a dražeb. Nabízí vám krátkodobý úvěr na částku od 100 000 Kč do 20 000 000 Kč, ze kterého bude exekuce nemovitostí vyplacena.

Číst dál