Půjčky, úvěry

Místo půjčky skočte po dotaci!

Víte, že není potřeba všechny nutné investice hnedka řešit půjčkou? Je to častý příklad obcí a měst, které "jedou na dluh". V rámci renovace je například potřeba obnovit veřejné osvětlení nebo pořídit bezpečnostní kamerové systémy, avšak na tuto položku vůbec není prostor v rozpočtu. Proto se můžete obrátit na specialisty přes dotace, kteří jsou schopní dotace zajistit a poté i zakázku realizovat!

 

Číst dál

Podnikatelské úvěry se liší

Že půjček existuje celá řada, to ví každý a nemusí se o tuto problematiku ani zajímat. Ti z vás, kteří ale už pod pokličku úvěrů někdy nakoukli vědí, že je jich ale opravdu neskutečně mnoho. Pojďme se dnes podívat alespoň na podnikatelské úvěry. I v nich existuje celá řada malých rozdílů.
Developerský úvěr - jak už název vypovídá, jedná se o úvěr, který je vhodný pro podnikatele v oblasti projektantské. Pokud si myslíte, že zrovna tento typ podnikatelského úvěru by vám mohl vyhovovat, budete muset splnit alespoň jednu z těchto podmínek: jste buď právnická osoba anebo fyzická osoba, podnikatel s trvalým či dlouhodobým pobytem na území ČR. Výše půjčky může být opravdu vysoká, bude se z ní také odvíjet úroková sazba. Každopádně pokud si potřebujete půjčit až do 100 milionů, zeptejte se právě na tento typ.