Hypotéky bez registru

Hypotéka bez registru funguje na jednoduchém principu - poskytovateli nevadí, že jste v registru dlužníků, nebo že nedoložíte výši svých příjmů. Tato hypotéka se tak vyplatí pro ty, kteří nemají moc peněz a potřebují zajistit svojí rodinu, bydlení nebo jiné závazky. Hypotéka bez registru je také vhodná pro refinancování vaší stávající hypotéky. Poskytuje ji mnoho bank, i soukromých podnikatelů, kteří tímto způsobem dávají šanci i těm, kteří se z nějakých důvodů dostali do finanční tísně.

 Výši hypotéky si většinou určíte sami a můžete si také vybrat jak dlouho budete peníze splácet. Výši splátek si pak můžete spočítat pomocí hypoteční kalkulačky a dozvědět se tak všechny potřebné informace, které s hypotékou bez registru souvisí.
 
Pořídit si nový dům, nebo byt je při dnešních cenách bez hypotéky prakticky nemožné. Mladí lidé, kteří shání peníze pro založení rodiny, často nevědí kam se obrátit. Někteří z nich nepracují a nemohou tak bankám doložit výši svých příjmů. Právě pro ně je tu připravena hypotéka bez registru, která jim umožní svoji rodinu finančně zajistit.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit