Firemní finance

Chladicí boxy pro kulináře

I když se venku ochladilo, neměli byste podceňovat chlazení vašich potravin. Přijde kontrola a mohli byste z toho mít pěkný průšvih.

Potraviny je třeba uchovávat ve speciálních podmínkách. Některé druhy se nesnesou s jinými a každý druh potřebuje jinou teplotu. Maso byste například měli uchovávat pouze s masem a ryby by měli být izolované od ostatního masa atd.

Sehnat chladicí box, který pasuje do interiéru je však těžké. Existují firmy, které vám dodají chladicí boxy na míru, ale je jich málo.

My vám můžeme doporučit společnost Frigomont, se kterou máme skvělé zkušenosti a doporučili jsme ji mnoha známým.

Rozdíl mezi digitálním a ofsetovým tiskem?

Digitální tisk je tisk za pomocí laseru, kdy je toner zapékán do papíru. Výhodou je rychlost tisku, nízká cena při malém množství výtisků a odolnost tisku.

Ofsetový tisk je stará metoda tisku, která se používá již více než 100 let. Tento způsob tisku je výhodný pro velké náklady, kde se snižuje cena díky možnosti tisknout zvlášť přímé barvy. Nevýhodou je pomalá rychlost tisku a nepříliš velká odolnost tisku.

Pokud tedy chcete tisknout více než 500 ks, tak zvolte ofset. Pro nižší náklady je vhodný digitální tisk

U koho se poradit při financování zubní ordinace

Mít za sebou odbornou praxi a mít lásku k péči o zuby pro úspěšnou kariéru stomatologa nestačí. Tato oblast "podnikání", jestli to tak můžeme nazvat, s sebou nese velkou míru rizika při počáteční investici. Je proto dobré vědět, jak na to. A smysl pro kalkulaci opravdu nemá každý od narození. Naštěstí existují experti, kteří jsou ochotní pomáhat talentovaným stomatologům při jejích začátcích.

Číst dál

Realitní trh a jeho specifika

Najít nemovitost není jednoduché, ale přesto stále existují lidé, kteří se do takového hledání pouštějí sami.

realitní kancelář praha

Hledání nemovitosti na vlastní pěst má jednu výhodu – a to sice, že nezaplatíte realitní společnosti za služby. Ale nevýhod je mnohem víc. Musíte dělat průzkum realitního trhu, což obnáší hledání nabídek bez realitek, domlouvání schůzek a objíždění. A ani pak nemáte vyhráno. Musíte si zjistit, zda má majitel všechno v pořádku, zda je nemovitost správně zapsaná atd. Pak musíte sehnat odhadce. Smlouva s majitelem musí být také od právníka. No, není to něco, co by normální člověk chtěl řešit a obíhat. Proto je vhodnější najít si realitní kancelář, která vše vyřeší za vás a za to jí přísluší nějaká přirážka k ceně.
Můžeme vám doporučit spolehlivou realitní kancelář v Praze - JLL. Zabývají se všemi druhy nemovitostí.