Investice

Hliníkové profily a jejich použití v praxi

Hliník je stále více oceňovaným kovem, který má mnoho cenných výhod. Trvanlivost, lehkost a odolnost vůči vnějším podmínkám způsobují, že se z nich konstrukce stále častěji dostávají do interiérů nebo tvoří základ vnějších fasád a nezávislých instalací.

Číst dál

Hliníková zimní zahrada je nadčasová záležitost

Dnes si řekneme pár užitečných informací, které se hodí každému, kdo uvažuje nad vybudováním zimní zahrady. Než vůbec začnete uvažovat nad stavbou, měli byste si uvědomit, co od zimní zahrady budete očekávat, kde ji umístíte nebo z jakého materiálu ji chcete vybudovat. Všechny zmíněné parametry totiž určují konstrukci, sklon střechy nebo vhodnou ventilaci. Stavba zimní zahrady by nemělo být lehkomyslné rozhodnutí ale velmi promyšlený tah, který vám přinese požitek ze zahrady během celého roku.

hliníkové zimní zahrady

Číst dál

Kde je uveřejněna nabídka dluhopisů?

Zajímáte se o cenné papíry? Chtěli byste se poohlédnout po nabídce dluhopisů, ale žádné tržiště neznáte nebo naopak hledáte nové vody? Pojďme si představit jedno z nových dluhopisových tržišť, které za pozornosti jistě stojí.

business P9HACGT min

Číst dál

Zlato je sázka na jistotu

Zlato se dlouhodobě drží jako kov, který neztrácí na hodnotě a slouží proto jako uchovatel hodnoty i vhodný investiční nástroj. Prodej investičního zlata se dostává do povědomí čím dál víc a počet prověřených obchodníků roste, stejně jako počet podvodníků. S tím se ale člověk musí smířit a pokud chcete nakoupit zlaté slitky, pečlivě vybírejte, kde budete nakupovat.

gold 513062 960 720

V současnosti možná zlato nakoupíte dráž, protože politická situace ve světě nenahrává ekonomické stabilitě, ale nebojte se, že byste kvůli tomu prodělali.